کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

آواز و همهمه پرندگان و موسیقی ناب ایرانی | شماره یک

با احساس بخوان؛ هنگامی که گوش جان می سپاری به این نوا... خود را در باغی سرسبز بیاب. جایی که در سپیده دم موسیقی ناب ایرانی می نوازند و پرندگان آوازه خان می سرایند. از این شاخه به آن شاخه پریدنشان را تماشا میکنی حین آنکه با صدای آهنگ سنتی دگرگون میشوی و حس اصیل ایرانی درون تو فوران میکند. افتخار می کنی به ایرانی بودنت و نوایی که می شنوی در رگ هایت جاری می شود. در دلت شوری بپا میشود و دلت می خواهد پر بگیری.. چون پرندگان بال بگشایی و لذت دنیا را ببری. آری لذت دنیا را ببر تا هستی. موسیقی اصیل ایرانی، شامل دستگاه‌ها، نغمه‌ها، و آوازها، از سالها پیش از میلاد مسیح تا به امروز سینه به سینه در متن مردم ایران جریان داشته، و آنچه دل‌نشین‌تر، ساده‌تر و قابل‌فهم تر بوده‌است امروز در دسترس است. از ساز های مختلف استفاده می کنند برای لرزاندن تک تک اعضای بدنت و صدایی می سازند که روح و جانت را نوازش کند. همانا یکی از بهترین نوع آرامشی که می توانید دریافت کنید ، گوش سپردن به آوای سنتی ایران زمین است که پیشینه ای کهن دارد. اصیل است و سازنده. بلد است چگونه نُت ها را بیاراید. با هر ضربه به ساز ضربه ای به درونت وارد می شود و تلاش برای دگرگونی احوالت دارد. از طرفی چهچه پرندگان خوش آواز جلا می دهد روانت را و سعی بر یاد آوری یکی از صداهای خدا دارد. یکی از صداهای زندگی را می شنوید. صدایی که در زندگی جاری است و شاید ما یارای گوش نهادن به آن را نداشتیم یا نیافتیم اش که دل بسپاریم ببینیم از چه می گوید برایمان. هر آهنگ بی کلامی داستانی را روایت می کند. با شنیدنش داستان خود را بساز. تا پایان آهنگ فرصت داری مثلا داستان زندگی ات را بطور خلاصه مرور کنی. با بالا و پایین آهنگ، عرش و فرش زندگی ات را تصویر سازی کن. به هر حال زبان موسیقی، تنها زبانی است که توانایی دروغ گفتن ندارد.

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
محمد
با عرض سلام 
میکس های اهنگاتون فوق العادس 
میخواستم بدونم فقط همین هایی که روی سایت قرار گرفته هست یا بازم کارهای دیگه دارید؟

01 تیر 1397

کیان میرنظیر

سلام.خوشحالیم که لذت بردید. این موسیقی از آثار استاد شجریان و گروه ایشان می باشد. بعید می دانم استفاده از سازی نا به جا بوده باشد.

17 آذر 1395

مریم جان کجایی

واقعا لذت بردم من همه موسیقی هاتون رو گوش کردم ولی شبیه همن همه بدون استثنا و این که ساز عود توی این موسیقی اشتباه استفاده شده البته از نظر موسیقیایی

09 آذر 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست