کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

آواز و همهمه پرندگان و موسیقی ناب ایرانی | شماره دو

با احساس بخوان؛ هنگامی که گوش جان می سپاری به این نوا… خود را در باغی سرسبز بیاب. جایی که در سپیده دم، موسیقی ناب ایرانی می نوازند و پرندگان آوازه خوان می سرایند برایت صدای دلنواز زندگی را. از این شاخه به آن شاخه پریدنشان را تماشا می کنی حین آنکه با صدای آهنگ سنتی دگرگون می شوی و حس اصیل ایرانی درون تو فوران می کند. افتخار می کنی به ایرانی بودنت و نوایی که می شنوی و در رگ هایت جاری می شود. در دلت شوری برپاست و دلت می خواهد پر بگیری... چون پرندگان بال بگشایی و لذت دنیا را ببری. آری لذت دنیا را ببر تا هستی. موسیقی اصیل ایرانی، شامل دستگاه‌ها، نغمه‌ها، و آوازها، از سالها پیش از میلاد مسیح تا به امروز سینه به سینه در متن زندگی مردم ایران جریان داشته، و آنچه دل‌نشین‌تر، ساده‌تر و قابل‌فهم تر بوده‌است امروز در دسترس است. از ساز های مختلف استفاده می کنند برای به وجد آوردن تو و صدایی می سازند که روح و جانت را نوازش کند. همانا یکی از بهترین نوع آرامشی که می توانید دریافت کنید، گوش سپردن به آوای سنتی ایران زمین است که پیشینه ای کهن دارد. اصیل است و سازنده. می داند چگونه نُت ها را بیاراید. با هر ضربه به ساز ضربه ای به درونت وارد می شود و تلاش برای دگرگونی احوالت دارد. از طرفی چهچه پرندگان خوش آواز جلا می دهد روانت را و سعی بر یاد آوری یکی از صداهای خدا دارد. صدایی که در زندگی جاری است و شاید ما یارای گوش نهادن به آن را نداشتیم یا نیافتیم اش که دل بسپاریم ببینیم از چه می گوید برایمان. هر آهنگ بی کلامی داستانی را روایت می کند. با شنیدنش داستان خود را بساز. تا پایان آهنگ فرصت داری مثلا داستان زندگیت را بطور خلاصه مرور کنی. با بالا و پایین آهنگ، عرش و فرش زندگیت را تصویر سازی کن. به هر حال زبان موسیقی، تنها زبانی است که توانایی دروغ گفتن ندارد. سری اول این موسیقی را نیز از دست ندهید:

آواز و همهمه پرندگان و موسیقی ناب ایرانی | شماره یک

همراه کارناوال باشید تا گوش به صدای زندگی دهیم.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
sanazi

زیبا ولی این پرنده های توی عکس صدا ندارن کلا

22 دی 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست