خرید بلیط هواپیما با گارانتی ارزان‌ترین قیمت

کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

صدای طبیعت وحشی آفریقا در کنار استراحتگاه شیرها

در بیشه زار حرکت می کنیم، هوا ابری است و بادی خنک می وزد. ناگهان صدای رعد و برق آرامش بیشه را برهم می زند و از دور صدای غرش شیرها به گوش می رسد که بعد از گذشتن روزی خسته کننده تن بزرگ و سهمگین خود را بر پهنه ی این طبیعت زیبا و حیرت انگیز انداخته اند و بی هیچ واهمه ای در حال استراحت کردن هستند. کمی جلوتر که می رویم ترس آرام آرام در وجود ما رخنه می کند. گله ی شیرها را می بینیم که در زیر درختی دراز کشیده اند و با صدای هر رعد و برق خشم خود را با نعره هایی وهم انگیز به رخ ما می کشند. به راستی که این این جا طبیعت وحشی و بکر آفریقا می باشد. به شدت باد افزوده می شود و هوا نیز رو به تاریکی است، شیرها تکانی به خود می دهند و برای شکار شبانه آماده می شوند. در شب طبیعت و حیات وحش چهره ی خشن و ترسناک خود را نمایان می کند و دیگر نباید این جا ایستاد. صدای طبیعت کارناوال شما را با خود به دشتی در آفریقا می برد و دقایقی را در کنار طبیعت و گله ی شیرها سپری خواهید کرد. گوش خود را به ما بسپارید، چشمانتان را ببندید. در این قسمت صدای طبیعت آفریقا را گوش خواهید داد و در کنار آن آرامشی از جنس ترس را تجربه می کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست