کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو هوایی از طبیعت مراکش

به تماشای ویدیو هوایی از طبیعت مراکش بنشینید و چشم انداز دیدنی این سرزمین را از نظر بگذرانید. دیدنی های مراکش بسیار زیاد هستند و گردشگران متعددی برای بازدید از این دیدنی ها به این سرزمین سفر می کنند، اما هر کسی از جذابیت و زیبایی های طبیعت مراکش خبر ندارد و بسیاری از مردم جهان تصور می کنند که این جا، سرزمینی ست خشک و بیابانی. با این حال، این ویدیو کارناوال خلاف این موضوع را ثابت می کند و چشم اندازی از مراکش را به تصویر می کشد که حتما شما را حیرت زده و غرق در لذت می کند. در کنار تماشای این ویدیو بد نیست کمی هم درباره جغرافیای مراکش بدانید تا بیشتر این سرزمین را بشناسید:

آب و هوای سرزمین مراکش به صورت کلی، معتدل و بارانی است. دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس هم در آب و هوای این کشور بی تاثیر نیستند و هر چه به سواحل این مناطق نزدیک تر می شویم، آب و هوا تغییرات قابل توجهی می کند. مناطق داخلی تر مراکش نیز اقلیم ویژه خود را دارند که بیشتر به صورت قاره ای است. 

شاید تا به حال نام کوه های اطلس را شنیده باشید؛ این رشته کوه از کشورهای الجزایر و تونس می گذرد و بخشی از آن هم در مراکش قرار دارد. در حوالی این رشته کوه، آب و هوای کشور مراکش بارانی و برفی ست و باز هم طبیعتی متفاوت در این سرزمین را رقم می زند. در نهایت در بخش های جنوبی کشور که به صحرای غربی نزدیک است، با آب و هوای گرم و بیابانی مواجه می شویم. از این تنوع آب و هوایی کشور مراکش به خوبی می توان دریافت که این سرزمین طبیعتی چندگانه دارد و در هر گوشه اش، شگفتی های طبیعی زیادی وجود دارند که گردشگران را محو تماشا می کنند. 

برای تماشای ویدیوهای بیشتر از مناظر طبیعی، بر روی لینک ویدیوهای HD طبیعت کلیک کنید. 

 


:Video Details

Produced By: SamAfro

Instagram Account: samafro1

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست