کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

کره زمین از فضا | نگاهی به سکونتگاه کهنسال بشر

 ما چنان به زندگی بر روی کره زمین خو گرفته ایم که گاهی از خاطرمان می رود به این میزبانِ بخشنده بیندیشیم. این سیاره، سرشار از شگفتی ست و با سخاوتِ تمام همه آن چه در اختیار دارد را با ما سهیم می شود. شما چقدر به زمین و تاریخ شکل گیری آن فکر می کنید؟ چقدر نسبت به ویژگی های آن و موقعیتی که در منظومه شمسی دارد کنجکاو هستید؟ همراه ما باشید تا نگاهی به سیاره زمین بیندازیم و کمی بیشتر با آن آشنا شویم.

از نظر موقعیت، سیاره ما درون منظومه شمسی و در فاصله 150 میلیون کیلومتری از خورشید خانه دارد. بیش از 68 درصد سطح زمین را آب ها فراگرفته اند و در نتیجه بیشتر نواحی آن از فضا آبی رنگ دیده می شود. به همین دلیل به این کره لقب سیاره آبی (Blue Planet) را هم داده اند. امروز با هم کره زمین را از فاصله ای دور می بینیم و از تماشای عظمت و زیبایی آن غرق در شگفتی و لذت می شویم. جلوه آبی رنگ زمین را به نظاره می نشینیم که بسیار تماشایی و زیباست و بخش اعظم زمین را پوشانده است. ابرها را خواهیم دید که بر فراز سکونتگاه مان پراکنده شده اند. رنگ سبز گیاهان و خاکی‌رنگ خشکی ها در کنار دریاهای آبی، ترکیبی دلفریب و چشم نواز پدید آورده اند. تماشای گستره وسیعِ یخ های قطبی که از شگفت آورترین جاذبه های زمین هستند نیز سفرمان را دلپذیر می کند و جلوه آن تا مدت ها، در خاطرمان می ماند. با کارناوال بمانید تا برای دقایقی نگاه خود را از اطراف مان برگیریم و همراه با فضانوردان، سیاره دوست داشتنی مان را از بالا نظاره کنیم.

در آخر، خوب است این نکته مهم را بگوییم که سن زمین در حدود 4.54 میلیارد سال است و یک میلیارد سال از حضور گونه های مختلف جانوری بر رویش می گذرد. به میزبان کهن سال مان احترام بگذاریم، قدردانش باشیم و از او مراقبت کنیم.


:Video Details

Produced by: European Space Agency

Website: www.esa.int

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست