کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به فضا | تماشای زمین از نمایی متفاوت

ذهن کنجکار بشر همیشه او را وسوسه کرده تا پا را از محیط پیرامونش فراتر بگذارد و به کشف ناشناخته ها بپردازد. او به کشف گوشه گوشه زمین اکتفا نکرده و پایش به فضا نیز رسیده است تا ببیند در کرات دیگر چه می گذرد. سفرهای فضایی جزو هیجان انگیزترین و جالب ترین سفرها هستند. فرصت تماشای سیاره ها و ستاره ها چیزی نیست که کسی به آن دست رد بزند؛ اما چند نفر از ما می توانیم سوار بر سفینه ها شویم و خودمان را به فضا برسانیم؟ برای همین ویدیو ها و تصاویر زیادی توسط سفینه ها و ماهواره ها ثبت می شوند تا همه با دیدن شان گشتی در فضا بزنند و شگفتی های آن را لمس کنند. ویدیوی امروز کارناوال نیز شما را به فضا می برد و گشتی متفاوت را برای تان رقم می زند. با ما باشید و برای لحظاتی زمین را از فضا به تماشا بنشینید و لذت ببرید...

با جلوه های شبانگاهی زمین آغاز می کنیم؛ نور شهرها سوسو می زنند و به ما می فهمانند که این کره در تاریکی فرو رفته است. جولان شفق های قطبی بر فراز زمین از شگفتی هایی است که در سفر امروز حیرت زده مان می کنند. هیچ چیز نمی تواند به اندازه رقص نورهای رنگین بر فراز این کره خاکی در شب جذاب و دیدنی باشد و چشم اندازی تماشایی را پیش روی مان قرار دهد. 

کم کم روشنایی روز را می بینیم و ابرهایی که بر روی زمین سایه افکنده اند و حرکت می کنند؛ گویی پتویی پنبه ای بر فراز این کره قرار گرفته است. کمی بعد دوباره به شب باز می گردیم و به شفق های قطبی نزدیک و نزدیک تر می شویم تا آنها را از نمایی دیگر نظاره کنیم.

شگفتی های بسیاری انتظارتان را می کشند؛ پس با کارناوال باشید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید...

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.