ویدیو HD

تماشای زمین از فضا

امروز سفری متفاوت پیش رو داریم و می خواهیم پا را از سیاره مان بیرون بگذاریم. تا به حال به تماشای زمین از فضا فکر کرده اید؟ واقعا دورنمای این سیاره چه شکلی می تواند داشته باشد؟ شاید بارها و بارها تصاویر زمین از فضا را دیده باشید اما این بار با ویدیویی پیش روی تان است، فرصت دیدن کره زمین از فضا را دارید و این کره خاکی را از دید ایستگاه فضایی بین المللی خواهید دید. برای این سفر فضایی آماده شوید و تماشای این ویدیو از کره زمین را از دست ندهید.

ایستگاه فضایی بین المللی با مشارکت 15 کشور ساخته شده و در مدار زمین و ارتفاع 330 تا 435 کیلومتری قرار گرفته است. این ایستگاه با سرعتی برابر با 27700 کیلومتر بر ساعت حرکت می کند و هر روز 15 بار به دور زمین می چرخد. جالب است بدانید ایستگاه فضایی بین المللی، سومین شی نورانی در آسمان به شمار می آید و با چشم غیر مسلح قابل مشاهده است. حالا این ایستگاه به ما این فرصت را می دهد تا گردشی به دور زمین داشته باشیم و دورنمای آن را در شب ببینیم. این کره در شب آن قدر زیباست که نمی توان لحظه ای از آن چشم برداشت. از جلوه گری نورهای مصنوعی که بگذریم، ناگهان نورهای سبزی به چشم مان می خورند. اینها همان شفق های قطبی هستند که از شگفتی های آسمان به شمار می روند و چشم ها را به خود خیره می کنند. زیبایی های شبانه کره زمین یک به یک از پیش روی مان می گذرند و از دیدن شان غرق حیرت می شویم. 

اینها تنها گوشه ای از شگفتی های این کره خاکی هستند. صحنه های حیرت انگیزی انتظارتان را می کشند و جلوه متفاوتی از زمین را به شما نشان می دهند. پس با کارناوال همراه باشید و به تماشای این ویدیو جذاب بنشینید.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.