کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو دیدنی ناسا از زمین

کره زمین دیدنی های زیادی را در خود جای داده است و ما در سفرهای کارناوالی مان، اقصی نقاط آن را به تماشا می نشینیم؛ اما این بار می خواهیم با دیدن ویدیو دیدنی ناسا از زمین ، سفری مجازی به فراتر از اتمسفر کره زمین داشته باشیم. این فیلم ناسا از کره زمین، می تواند گوشه هایی از زیبایی های زمین و عظمت خلقت را به ما یادآور شود؛ پس برای سفر به فضا ما با همراه شوید. 

در ابتدای ویدیو، چشم انداز کره زمین در پیش روی مان ظاهر می شود. ابرها را می بینیم که بر روی این روی کره خاکی شناور هستند، اگر کمی دقت کنیم، می توانیم چندی از کوه های سر به فلک کشیده را نیز از این بالا تشخیص دهیم. اقیانوس های پهناور هم از دیدنی هایی هستند که با جلوه متفاوت شان متحیرمان می کنند. کمی که نزدیک تر شویم، شهرها را می بینیم و حتی، کانال های آب هم که از میان شهرها می گذرند از این بالا تخشخیص داده می شوند. پس از مدتی با چشم انداز تماشایی شب رو به رو می شویم. چراغ ها روشن شده اند و کره زمین، چهره ای متفاوت و درخشان به خود گرفته است. از هر گوشه کره زمین که می گذریم، منظره ای ما را محو تماشا می کند و وقتی به نواحی قطبی  می رسیم با یکی از زیباترین این مناظر مواجه می شویم؛ پدیده ای زیبا با رنگ منحصر به فردش ما را غافلگیر می کند؛ شفق قطبی. 

این پدیده از روی کره زمین هم برای بسیاری از ما ناشناخته است و از دیدنش، شگفت زده می شویم، چه برسد به این که آن را از بالا به تماشا بنشینیم. شفق قطبی رنگ های مختلفی دارد و ما از این بالا، آن را به رنگ سبز درخشان می بینیم. اگر نگاه مان از کره زمین برگیریم، متوجه چشمک دیگر سیاره های منظومه شمسی را نیز می شویم...

در ادامه با کارناوال همراه شوید و ویدیو مقابل را ببینید؛ می خواهیم این بار زمین را آن طور ببینیم که همه روزه فضانوردان به تماشایش می نشینند. 


:Video Details

Video Credit: NASA JSC

Music: Adam Butler - Meandering

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

حوصلم نمیشه همه مطلب را بخوانم

12 مرداد 1399

محمد رضا عبد الله پور

بسیار عالی

28 اردیبهشت 1398

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست