کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پاندا حیوانی دوست داشتنی و محبوب

با شور و هیجانی مثال زدنی باز هم دست پر آمده ایم. می خواهیم توشه ی سفر ببندیم به یکی از دل انگیز ترین مکان های دنیا، تفریح کرده و اوقات خوشی را در آن جا سپری کنیم. خود را برای سفر مجازی دل انگیزی به مرکز حفاظت از پانداها در استان سیچوآن چین آماده کنید.

برای تمامی دوستداران حیوانات و کسانی که پانداهای با مزه را دوست دارند ویدیویی آماده نموده ایم. با کارناوال همراه شوید و این تصاویر لذت بخش را از دست ندهید. سیاه و سفیدند، جثه ی بزرگی دارند با دلی مهربان، و البته با نمک اند. این ها صفاتی هستند که این حیوانات در گذشت زمان به نام خود رقم زدند. خود را کنارشان تصور کن. چه حسی از نوازششان خواهی داشت؟ بی شک در کنار موجودی بامزه، دلنشین و خوش خلق اوقاتی لذت بخش رقم می خورد. اندام بزرگش و نام خرسی با خود یدک می کشد این بار به معنای درندگی نیست. او روحیه ای بسیار حساس و ظریف دارد و برای کنارش بودن باید به تو اعتماد کند تا دستت را بگیرد و دوستت شود؛ دوستی وفادار. حال با آسودگی خاطر به تماشای بازیگوشی هایشان بنشین و از طبیعت زیبای اطراف پارک لذت ببر.

اما در انتها به تصاویری جدید بر خواهی خورد. در این پارک با پانداهای قرمز هم آشنا می شوی. در حال شیطنت و بازی گوشی با یکدیگر هستند. پانداهای قرمز! آیا تاکنون شناختی از این گونه پاندا داشته ای؟

این پارک جهت جلوگیری از انقراض نسل این دو حیوان جذاب در کشور چین ساخته شده است و البته بسیار موفق عمل کرده، زیرا که تعداد این حیوانات را به حد متناسبی در کره زمین رسانده است. این حیوان آرام  اغلب از برگ گیاهان بامبو برای تغذیه استفاده می کند البته دیگر گیاهان و محصولاتی مانند گوشت پرندگان و جوندگان و تخم مرغ و عسل نیز می توانند در سبد غذایی آن ها جای گیرند.

همراه با کارناوال به دیدن این مکان خاص می نشینیم و از دیدن نمایش پانداها لذت می بریم.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست