karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

14 خرداد 1397

به روز رسانی

20 آذر 1398

عکس روز کارناوال

آغاز ماه رمضان و گشایش درهای رحمت بر روی تمام بندگان خدا، یکی از بهترین فرصت هاست تا آدمی زمانی را فارغ از هیاهوی زندگی روزمره و مادی، قدری به روح خویش بها دهد. روزه گرفتن نیز این امکان را در اختیار مسلمانان قرار می دهد که توجه همیشگی‌شان از غذای جسم را بگیرند و ذهن‌شان را درگیر نیازهایی فراتر از این ها کنند. در این هنگام یکی از توصیه های موکد بزرگان، خواندن کلام مقدس خداست. چرا که این آمادگیِ روح کمک شایانی می کند تا انسان تفکر و بازنگری متفاوتی به خودش و سبک زندگی اش داشته باشد. این گونه می توان قدمی در راه زندگی بهتر برداشت، چیزی که اسلام همواره بر روی آن تاکید پر رنگی دارد. 

این عکس را یوسف اظهری (Yusof Azhari)، عکاس مالزیایی به ثبت رسانده است.

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.