ویدیو HD
بهاره فلاح

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

26 فروردین 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری ایرنا، نخستین هواپیمای حامل گردشگران برزیلی وارد ایران شد و در فرودگاه شیراز به زمین نشست. این هواپیما حامل 62 گردشگر و 14 خدمه خارجی بود و سرنشینان آن قرار است به مدت چهار روز از اماکن گردشگری استان فارس بازدید کنند.

ابراهیم پورفرج، مدیرعامل شرکت پاسارگاد تورز اولین هواپیمای حامل گردشگران برزیلی را به کشور و استان فارس آورده است. او درباره این کار گفت:

این گردشگران برزیلی مدت چهار شب در ایران و البته تنها در استان فارس اقامت دارند و در این مدت از تمام اماکن گردشگری و فرهنگی شهر شیراز و همچنین از مجموعه تخت جمشید، نقش رستم ،نقش رجب و پاسارگاد بازدید خواهند کرد. 

ابراهیم پورفرج ادامه داد:

اولین هواپیمای حامل گردشگران برزیلی از کشور هند به سمت استان فارس پرواز کرده و ظهر دوشنبه شیراز را به مقصد کشور ایتالیا ترک خواهد کرد. 

وی اضافه کرد:

این اولین هواپیمای حامل گردشگران برزیلی است که به ایران وارد شده ولی پیش بینی می کنیم که در سال جدید ورود هواپیماهای گردشگری برزیلی به کشور افزایش یابد. 

پورفرج گفت:

پیش بینی می شود ظرف دو هفته آینده دومین هواپیمای چارتر حامل گردشگران برزیلی به استان اصفهان وارد شود. 

Photo by : Unknown

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET