karnaval.ir

شیرین کیاسروش

انتشار

15 شهریور 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

دانیل ریکاردو گونزالز (Daniel Ricardo Gonzalez) هنرمندی متولد منطقه ای فرهنگی-تاریخی در جنوب غرب آلمان به نام شوابن (Schwaben) است. او یک جهانگرد حرفه ای ست و با عکس های هنرمندانه ای که در سفرهایش می گیرد لذت تماشای زیبایی ها را با دیگران سهیم می شود. دانیل دوست دارد در کنار بازدید از دیدنی های جهان، با مردم مختلف نیز ارتباط داشته باشد. او فقط یک عکاس نیست، بلکه توانایی این را دارد که حس یکدلی و صمیمیت را در بیننده عکس هایش بیدار کند. این عکاس خوش ذوق اغلب جاهای شناخته شده را انتخاب و با کنجکاوی کودکانه ای، ویژگی های سحر آمیز و جادویی پنهان در آن ها را کشف می کند. دانیل در عکاسی پانوراما مهارت زیادی دارد. در این شیوه عکاسی، فضایی که پوشش داده می شود بیشتر از عکس های معمولی ست و حتی می توان عکس های 360 درجه ثبت کرد و این امر کمک می کند تا ویژگی های فضا به خوبی پوشش داده شوند.

برای کسی که هم شیفته عکاسی از جاذبه ها و هم علاقه مند به تعامل با مردم است، سفر به ایران حتما بسیار جالب است. علی رغم تصورات منفی که در ارتباط با سفر به ایران وجود دارد دانیل تصمیم می گیرد به این سرزمین پر از شگفتی سفر کند. حتا سوال های اطرافیانش درباره امنیت ایران نیز او را از این تصمیم منصرف نمی کند. این دوستِ عکاس و جهانگرد ما از این سفر خاطره های بسیار زیبایی دارد. او که همیشه آرزوی سفر به ایران را داشت، در سال 2016 فرصت این را پیدا کرد تا رویایش را به واقعیت تبدیل کند. دانیل به شهرهای مختلف ایران رفت و هر کدام را زیباتر از دیگری دید.  امروز هم همراه کارناوال باشید تا همراه او به شهر بهار نارنج ها برویم و شیرازِ همیشه زیبا را تماشا کنیم. البته ما پیش از این نیز سفرِ دانیل به چند شهر ایران را با هم دیده ایم که در لینک های زیر می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید.

1- تصویر پانوراما از مسجد زیبای نصیر الملک

ورود به صفحه اختصاصی معرفی مسجد نصیرالملک

2- تلفیق طرح ها و رنگ های زیبا در نصیرالملک

3- نصیرالملک؛ جاذبه ای که به مسجد صورتی شهرت دارد.

4- مبهوت ظرافت تزیینات در مسجد نصیر الملک شوید.

5- کارگاه تعمیر فرش

6- عکس پانورامای حمام وکیل

7- حمام وکیل، مانند سیاره ای کوچک

8- جلوه ای متفاوت از مسجد وکیل 

9- تصویر پانوراما از مسجد وکیل

10- بازار وکیل

11- باغ زیبای نارنجستان قوام

12- تصویری متفاوت از عمارت نارنجستان قوام

13- فرش فروشی در بازار وکیل

14- پانورامای یک حمام در ارگ کریمخان

ورود به صفحه اختصاصی معرفی ارگ کریمخان

15- تصویری متفاوت از حمام ارگ کریمخان

16- پانورامای خانه فروغ الملک که به موزه هنر مشکین فام هم شهرت دارد.

17- فضایی جذاب در خانه فروغ الملک

18- گرافیتی جالب یک رستوران ایتالیایی بر روی دیوار 

19- چترهای رنگارنگ در یکی از خیابان های شیراز

سخن آخر

تصاویری که از شهر شیراز دیدیم توسط یک عکاس آلمانی ثبت شده اند.

شما تا به حال از این آثار دیدار کرده اید؟

عکس های دانیل این فضاها را چطور به شما نشان دادند؟

درباره عکس های او چه فکر می کنید؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

زندگی برای من یعنی کتاب هایم و سفرهایم.

آیا این مطلب مفید بود؟

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

نیاز

شما رضایت عکاس رو برای استفاده از عکس ها گرفتید؟

انتشار:15 اسفند 1397

آیا این دیدگاه مفید بود؟

ناشناس

عالی

انتشار:06 بهمن 1397

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.